Podmínky pronájmu

Pokud si přejete pronajmou v naší autopůjčovně osobní automobil, musíte předložit občanský průkaz, řidičský průkaz (minimální stáří 2 roky). Může být vyžadován další doklad k prokázání aktuálního pobytu, z důvodů vyřešení později došlých pokut za dopravní přestupky. Nájemné se platí předem, k tomu se skládá minimálně 5000 Kč vratná záloha, její výše se odvíjí od typu pronajímaného automobilu. Vozidlo zákazník přebírá s plnou nádrží pohonných hmot, vrací ho taktéž dotankované.

Pojištění

Všechna vozidla autopůjčovny jsou pojištěna. Pojištění zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění. Havarijní pojištění je s 10% spoluúčastí. Pokud nájemce zaviní nehodu nebo je vozidlo poškozeno neznámým pachatelem je povinen zaplatit spoluúčast, kterou pojišťovna nehradí. Osobní věci a zavadla pojištěna nejsou, případě zájmu o toto pojištění, kontaktujte svoji pojišťovnu, kde si toto můžete připojistit.

Cesty do zahraničí

Pokud si přejete vycestovat s naším vozem do zahraničí musíte tuto skutečnost oznámit předem a zaznamenat ji do smlouvy o pronájmu. Nelze bez souhlasu autopůjčovny opustit Českou republiku. Do některých států není možné cestovat vůbec (např. Ukrajina, atp.). V některých případech se cena při cestě do zahraničí může vypočítávat dle najetých kilometrů, hlavně v případech nájezdu velkého počtu kilometrů, v jehož důsledku se rapidně snižuje tržní cena automobilu.